איטום גגות

בדיקת גג הבית הינה פעולה אשר יש לעשות מידי פעם בפעם. בדיוק כמו שאתם רוצים שפנים הבית שלכם יהיה מוגן, שמור ונקי כך גם תרצו שהגג יהיה מכיוון שהוא שומר על ראשכם ולכן כאשר אתם מזהים סדקים, רטיבות או מים שהצטברו ויכולים לחלחל פנימה, הגיע הזמן לבצע איטום גגות. איך זה מתבצע ואיך תדעו את מי לבחור לצורך פעולה זו? הכל לפניכם.
 
השיטות הנפוצות לאיטום גגות

1. השיטה הנפוצה ביותר לאיטום גגות היא בעזרת יריעות ביטומניות. היא האיכותית ביותר וזאת מכיוון שהיריעות מכילות חומרים ביטומניים בעלי יכולת איטום גבוהה מאוד לאורך זמן. יחד עם זאת, יריעות אלו אינן מתאימות לכל גג ויתאימו רק לגגות בטון או גגות שהאיטום הישן שלהם התבצע גם הוא בחומרים ביטומניים.
 
2. שיטה נוספת לאיטום גגות הינה שיטת הזיפות. למרות שמדובר בשיטה ישנה היא עושה את עבודתה נאמנה שכן הזפת הוא חומר אוטם מצויין לאורך שנים ומספק פתרון איכותי ביותר לבעיה זו. החיסרון היחיד בשיטה שיש צורך לצבוע את הגג לפני כל חורף בסיד כדי למנוע התחממות שלו וכך של הדירה כולה.
 
3. שיטת איטום נוספת הינה בעזרת חומרים אקריליים. הם זולים יחסית ופשוטים ליישום אך אינם עמידים לאורך שנים כמו שתי השיטות הקודמות וכן מצריכים חידוש תקופתי של האיטום כל כמה זמן.
 
מה לגבי אחריות?

חברות איטום מכובדות ומקצועיות יעניקו לכם תעודת אחריות על העבודה אשר בוצעה ואין זה משנה אם מדובר באיטום גגות או איטום קירות. תקופות האחריות המקובלות הן 10 שנים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניות, 8 שנים לאיטום בזיפות ו-5 שנים לאיטום בחומרים אקריליים. עדיף לשלם גם מעט יותר אך להיות בטוח כי האחריות שלכם הינה לתקופת זמן ממושכת וכי אתם שקטים למספר שנים קדימה לא משנה מה עלול לקרות.
 
לפי מה נקבע מחיר האיטום?

עלות איטום גגות משתנה וזאת בהתאם לגודל משטח הגג וסוגי החומרים איתם אתם אוטמים. כמובן שתוכלו לחסוך בכסף אם תבקשו לאטום את הגג בחומרים זולים יותר ואיכותיים פחות במקום לעבוד עם קבלני איטום אך במקרה כזה ייתכן וזה יעלה לכם ביוקר בהמשך. בנושא של איטום גגות ושמירה על הגג והבית שלנו עדיף שלא לחסוך בעוד כמה שקלים ולבצע איטום באמצעות חומרי איטום האיכותיים ויעילים ביותר לגג שלכם כדי שלא תצטרכו לקרוא לאיש מקצוע שנית לקראת החורף הבא.
 
כמה זה צפוי לעלות לכם?

להלן המחירים הממוצעים לאיטום גגות בשיטות השונות:

  • איטום גגות ביריעות ביטומניות של גג ביטומני ישן – 75-60 ש"ח למ"ר.
  • איטום גגות ביריעות ביטומניות של גג בטון חדש – 85-68 ש"ח למ"ר.
  • איטום ביריעות ביטומניות של גג מרוצף – 75-60 ש"ח למ"ר.
  • איטום ביטומני במריחה של גג ביטומני ישן – 60-20 ש"ח למ"ר.
  • איטום ביטומני במריחה של גג מרוצף – 60-40 ש"ח למ"ר.
  • איטום בחומרים אקריליים של גג פוליאריטני ישן – 60-25 ש"ח למ"ר
  • איטום בחומרים אקריליים של גג אקרילי ישן – 60-35 ש"ח למ"ר.
  • איטום בזפת חם של גג בטון חדש – 30-25 ש"ח למ"ר.

מחפשים קבלני איטום מומחים ומקצועיים לצורך איטום גגות, איטום קירות ושאר פעולות האיטום הנחוצות? השאירו פרטיכם וטובי האנשים בתחום יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.